Антигерой дня: критика капітана Олександрії перейшла межу – назвали д@білом і дружина не витримала

Антигерой дня: критика капітана Олександрії перейшла межу – дружина розносить фанатів

Кирило Ковалець з дружиною - Особиста сторінка в Instagram

00 хв

Обраниця українського футболіста, атакувального півзахисника Олександрії, стала на захист свого коханого у соціальних мережах.

Джерело: Instagram

Сьогодні, 31 березня, у рамках 22 туру УПЛ, закарпатський Минай вирвав нічию у протистоянні з Олександрією на своєму полі. Матч був сповнений невдалих епізодів за участі Кирила Ковальця.

Довгий шланг: Яремчуку не дуже допомагає дивний атрибут під час матчів – Роман травмувався

На 68 хвилині поєдинку капітан "жовто-чорних" не забив у ворота суперника та не збільшив рахунок з 0:2 на 0:3. За три хвилини по тому Ковалець отримав новий шанс стати героєм. Та його удар із дистанції поцілив у каркас воріт.

У наступному епізоді капітан Олександрії сфолив проти Петька на чужій половині, отримав другий "гірчичник" і пішов відпочивати достроково.

undefined

Зазначимо, що поєдинок завершився з нічийним рахунком 2:2. Така гра не змінила турнірного становища команд.

Минай – хоч і не безнадійний, але аутсайдер першості (14 очок). Тим часом Олександрія залишилася на 11-й сходинці (24 пункти).